Google Çalışma Araçları Çalışmalarınızı Özgürleştiriyor

Ekran Resmi 2015-11-26 02.39.16 (1)

“21yy. Davranışları” son yıllarda sıkça duyduğumuz kelimeler. Sizce bu davranışlar daha önceki asırlarda gerekli olan davranışlar değil miydi? Günümüzde sorgulayan, problem çözme stratejileri geliştirebilen, yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmekten bahsederken, biz öğretmenler ve yoğun çalışan tüm yetişkinler, bizler neler yapıyoruz? Bizler çalışmalarımızın boyutunu evrimleştirebildik mi?

21yy.’ın asıl getirilerinden biri yoğun çalışma hayatı. Dolayısı ile çalışma saatlerimiz içinde meslektaşlarımız ile yan yana gelip çalışmak için ortak bir zaman ve mekan yaratmak oldukça zor. İşbirlikçi Çalışma Araçları siz yan yana gelemeseniz de fikirlerinizi ve emeklerinizi yan yana getiriyor. Zamandan ve hep içinde bulunduğumuz dikdörtgenler prizması şeklindeki odalardan bağımsız, beyin fırtınaları yaparak yeni projeler ve yeni ürünler oluşturabilmek kulağa oldukça hoş geliyor öyle değil mi?

İş Birlikçi Çalışma Araçları ile Neler Yapılabilir?

  1. ZAMANDAN VE YERDEN BAĞIMSIZ OLARAK,
  2. BİREYSEL olarak veya ÇALIŞMA ARKADAŞLARINIZla beraber,
  • Beyin Fırtınaları Yapabilir, Yeni Fikirler,Yeni Projeler Üretebilirsiniz,
  • Online Toplantılar (Dersler) Yapabilirsiniz,
  • Ortak Sunumlar Hazırlayabilirsiniz,
  • Portfolyonuzu Oluşturabilir veya Mesleki Dosyalarınızı Depolayabilirsiniz,
  • Kağıt İsrafı Yapmadan ÖLÇME & DEĞERLENDİRME Araçları Geliştirebilir, Bunları Analiz Edip Değerlendirebilir ve Geri Bildirimler Verebilirsiniz.

Bu eğitimle ihtiyaçlarınız doğrultusunda doğru bir aracı seçerek çalışmalarınızı ve iş hayatınızı kolaylaştırmanızı hedefliyoruz.

Tarih: 19 Ağustos 2016

Saat 10:00-16:00

Ücret: 180 TL (KDV dahil)

KAYIT İÇİN

Lütfen formu doldurun: Kayıt yaptırmak istiyorum.

Ödemenizi yaptıktan sonra dekontu dreamtoedu@gmail.com’a göndermenizi rica ederiz.

Banka detayları: Eva Buyuksimkesyan

Finansbank Osmanbey Şehir (code: 00979) Istanbul

IBAN: TR74 0011 1000 0000 0060 1780 73

dalida2

Eğitmen : Dalida Ekbenli

Bahçeşehir Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Eğitim Teknolojileri Bölümünde Yüksek Lisansına devam eden Dalida, Lisansını ve beraberinde yandal eğitimini 2010 yılında Marmara Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik ve Matematik Bölümlerinde tamamladı. 2011 yılında yine Marmara Üniversitesinden Pedagojik formasyon sertifikasını aldı. Aynı yıl Özel Esayan Lisesi’nde matematik-fizik öğretmenliği görevine başladı. 2012 yılından beri Eğitimde Teknoloji entegrasyonu, Bilgisayar ve Tablet ile eğitim (iPad/android),  Moodle, Google Apps, Web 2.0 araçlarının kullanımı, Dijital ders içeriği ve materyali geliştirme  konuları ile yakından ilgilenen Dalida, Penn Üniversity’den Gamification sertifikası almış ve Oyunlaştırma temellerinin eğitime entegrasyonu konusunda da çalışmalarını sürdürmektedir. STEAM/Fetemm Eğitimi’nin Türkiye’de yaygınlaştırılması ve tanıtılması için kendini geliştirmeyi sürdürmektedir. Certified Google Education Trainer ‘dır. 3D printing, tasarım, kodlama &  “maker hareketi” ile ilgilenmekte ve kendini bu alanda da geliştirmektedir.